Çiftçi Tekstil

Çiftci Tekstil, 20 yıllık bilgi birikimi, uzman kadrosu, aktif ekip çalışması, hızlı ve güvenilir yollardan sonuca ulaşması, kaliteli müşteri portföyü ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile, bugün sektöründeki en seçkin kuruluşlardan biri olmuştur.

Rekabetin yol gösterici, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında, belirleyici etken: "bireysel kalite", "ekip kalitesi" ve "yönetim kalitesi"dir. Bu anlayışın sonucu olarak, rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, kuruma özgü bilgi ve becerilere sahip çalışanlarıdır.

Bu bağlamda, Çiftci Tekstil; hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile, kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, sektördeki yapılanmasını tamamlamış pazarın değişen koşullarına ayak uydurmayı hedeflemiş, genç, dinamik, deneyimli kadrosu ile hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle, tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile Çiftci Tekstil; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, güvenini kazandığı müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun sınırlarını genişleterek Avrupa standartlarına uygun kaliteyi, makul fiyatlarla müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Çiftci Tekstil etik değerlere ve prensiplere olan bağlılığı, oturmuş altyapısı ile her türlü ithalat, ihracat, gümrükleme ve taşıma işlemleriniz için güvenilir bir adres olmayı sürdürmektedir.